Oświadczenie o dostępności

Oświadczenie o dostępności wtozk.org.pl

Zaktualizowano: październik 2019 r.

Ogólne

Wtozk.org.pl dąży do tego, aby jej usługi były dostępne dla osób niepełnosprawnych. Wtozk.org.pl zainwestował znaczną ilość zasobów, aby zapewnić, że jej strona internetowa będzie łatwiejsza w użyciu i bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych, z silnym przekonaniem, że każda osoba ma prawo do życia z godnością, równością, komfortem i niezależność.

Dostępność na Wtozk.org.pl

Wtozk.org.pl udostępnia Widżet dostępności strony UserWay obsługiwany przez dedykowany serwer dostępności. Oprogramowanie pozwala Wtozk.org.pl poprawić zgodność z Wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.1).

Włączanie menu ułatwień dostępu

Menu ułatwień dostępu Wtozk.org.pl można włączyć, klikając ikonę menu ułatwień dostępu wyświetlaną w rogu strony. Po uruchomieniu menu dostępności poczekaj chwilę, aż menu dostępności wczyta się w całości.

Oświadczenie

Wtozk.org.pl kontynuuje wysiłki na rzecz ciągłej poprawy dostępności swojej witryny i usług w przekonaniu, że naszym wspólnym moralnym obowiązkiem jest umożliwienie bezproblemowego, dostępnego i niezakłóconego korzystania również osobom niepełnosprawnym. Pomimo naszych starań, aby wszystkie strony i treści na Wtozk.org.pl były w pełni dostępne, niektóre treści mogły jeszcze nie być w pełni dostosowane do najostrzejszych standardów dostępności. Może to wynikać z braku znalezienia lub zidentyfikowania najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego.

Tutaj dla ciebie

Jeśli masz problemy z treściami na Wtozk.org.pl lub potrzebujesz pomocy w jakiejkolwiek części naszej witryny, skontaktuj się z nami w normalnych godzinach pracy, jak opisano poniżej, a chętnie pomożemy.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zgłosić problem z dostępnością, masz pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z obsługą klienta Wtozk.org.pl w następujący sposób: E-mail:


Drukuj   E-mail

Related Articles

Polityka prywatności